Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№553 від 23.08.2012 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

                       

 

_________Я.М.Гірняк

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  у власність

 

            Розглянувши заяву жителя с.Трибухівці Паращука Михайла Йосиповича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва на території Золотопотіцької селищної ради (за межами населеного пункту),  технічний звіт із детального грунтового обстеження земельної ділянки, керуючись ст.22, 33, 35,81, 116, 118, 121, 122, 126, пункту 12 «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.50 Закону України «Про землеустрій», ст.6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,    

1. Надати гр. Паращук Михайлу Йосиповичу  дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною площею 1,00 га: для ведення особистого селянського господарства – 0,88га та для індивідуального садівництва – 0,12га за рахунок земель сільськогосподарського призначення на території Золотопотіцької селищної  ради  (за межами населеного пункту).

            2. Громадянину Паращук Михайлу Йосиповичу виготовити відповідно до вимог ст.118, 186, 186-1 Земельного кодексу України, з урахуванням державних  стандартів,  норм і правил виконання робіт із землеустрою проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

            3. Розроблену проектну документацію із землеустрою, зазначену в пункті 2 цього розпорядження представити в районну державну адміністрацію на розгляд та прийняття рішення.

            4. Копію розпорядження направити заявнику.

            5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на   заступника  голови районної державної адміністрації Краснощокого О.О.

Голова районної державної

           адміністрації                                                         В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема