Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№503 від 03.08.2012 року Про план заходів з виконання в районі у 2012 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року


                 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від „ ______” ________________2012 року                м.Бучач                   № _____________

 

 

Про план заходів з виконання в районі

у 2012 році Загальнодержавної програми

„Національний план дій щодо реалізації

Конвенції ООН про права дитини”

на період до 2016 року

 

            На виконання Закону України „Про Загальнодержавну програму „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року”, розпорядження Кабінету Міністрів України                                від 31 травня 2012р. № 329-р “Про затвердження плану заходів з виконання у 2012 році Загальнодержавної програми “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 липня 2012 року №569-од «Про план заходів з виконання в області у 2012 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», з метою поліпшення стану забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей та реалізацію їх прав на охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та гармонійний розвиток:

          1. Затвердити план заходів з виконання в районі у 2012 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року (далі – план заходів), що додається.

          2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконавцям плану заходів:

1)  Забезпечити організацію виконання плану заходів.

          2) До 15 серпня 2012 року подати в районну державну адміністрацію пропозиції щодо виконання у 2013 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року.

          3) Про проведену роботу інформувати службу у справах дітей райдержадміністрації до 20 січня 2013 року.

          3.  Службі у справах дітей райдержадміністрації про стан виконання плану заходів інформувати районну державну адміністрацію до 25 січня 2013 року.

           4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 16 серпня 2011 року № 467 “План заходів з виконання в районі у 2011 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період  до 2016 року”.

           5.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  Стронську О. О.

 

Голова районної державної

            адміністрації                                                                                       В.М. САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема