Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№513 від 08.08.2012 року Про відзначення в районі 21-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

 

від  ___  __________  20__ року                     м. Бучач  № _______________

 

 

Про відзначення в районі 21-ї річниці

незалежності України та

Дня Державного Прапора України

 

          На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 липня 2012року №565-од “Про відзначення в області 21-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України”, Указу Президента України від 19 червня 2012 року № 402/2012 "Про відзначення 21-ї річниці незалежності України" та відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року № 987/2004 “Про День Державного Прапора України”, з метою гідного відзначення у 2012 році знаменної події в історії українського державотворення – 21-ї річниці незалежності України, консолідації суспільства навколо ідеї державності, виховання у громадян патріотизму та гордості за свій народ:

1.  Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в районі 21-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України у складі згідно з додатком.

2.  Затвердити заходи з підготовки та відзначення в районі 21-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України, що додаються.

3.   Виконавчому комітету Бучацької міської, Золотопотіцької селищної та сільських рад району:

1) утворити відповідні організаційні комітети, розробити заходи з підготовки і відзначення в районі 21-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України;

2) організувати проведення в районі, місті, селищі та селах, у трудових колективах урочистих заходів за участю представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських та релігійних організацій, політичних партій, діячів науки і культури, а також святкових концертів;

3) спрямувати проведення урочистостей на зміцнення громадянської злагоди та консолідацію суспільства, утвердження у суспільній свідомості ідей єдності українського народу, поваги до його історичного минулого та героїчної боротьби за незалежність;

4) про виконання заходів інформувати сектор зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації до 02 вересня 2012 року.

4. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, районному радіомовленню, редакції газети "Нова Доба" забезпечити висвітлення ходу підготовки та проведення заходів в районі до 21-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.

   5. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, забезпечити координацію роботи і узагальнення матеріалів та про стан виконання цього розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 03 вересня 2012 року.

6.  Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 17 січня 2011 року №21 “Про відзначення в районі 20-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України”.

7.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Стронську О.О.

 

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                                           В.М.САВКА

                       

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема