Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№469 від 13.07.2012 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки 

 

            Розглянувши заяву жителя м.Бучача Сеника Івана Богдановича  про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення фермерського господарства на території Зубрецької сільської ради (за межами населеного пункту), рішення 14 сесії 6 скликання Зубрецької сільської ради від 14.03.2012 №115, керуючись ст.22, 31, 93, 116, 118, 121, 122, 124 пункту 12 «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.50 Закону України «Про землеустрій», ст.6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,    

1. Надати гр.Сенику Івановичу Богдановичу дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною  площею 35,4016 га для ведення фермерського господарства (за рахунок земель сільськогосподарського призначення - землі резервного фонду) на території Зубрецької сільської ради  (за межами населеного пункту) в оренду терміном на 20 років. 

2. Гр..Сенику І.Б. виготовити відповідно до вимог ст.118, 186, 186-1 Земельного кодексу України, з урахуванням державних  стандартів,  норм і правил виконання робіт із землеустрою проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

           3. Розроблену проектну документацію із землеустрою, зазначену в пункті 2 цього розпорядження представити в районну державну адміністрацію на розгляд та прийняття рішення.

            4. Копію розпорядження направити заявнику.

            5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  заступника  голови районної державної адміністрації Краснощокого О.О.

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                         В.М.САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема