Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№394 від 14.06.2012 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в орендуБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки  в оренду

 

            Розглянувши заяву жителя с.Пишківці Слободи Петра Володимировича голови ФГ «Пишківці» про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для рибогосподарських потреб (риборозведення) на території Пишківської сільської ради (за межами населеного пункту), рішення  Пишківської сільської ради №147 від 24 березня 2004 року «Про надання згоди Бучацькій райдержадміністрації на розробку технічної документації у передачу земельної ділянки(ставка) площею 16,9 га,яка знаходиться в с.Пишківці ФГ «Пишківці»,договір найму нежитлового приміщення від 21.03.2012 року, договір оренди водного об»єкта(ставка) № 4 від 26.01.2010 року,керуючись ст.22,31,58,59,93,124, 126, пункту 12 «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.50 Закону України «Про землеустрій», ст.6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».  

1. Надати Слободі Петру Володимировичу голові ФГ «Пишківці» дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 13,00 га в оренду терміном до 20.03.2027 року для рибогосподарських потреб (риборозведення) на території Пишківської сільської ради  (за межами населеного пункту).

2.Громадянину Слободі Петру Володимировичу виготовити відповідно до вимог ст.118, 186, 186-1 Земельного кодексу України, з урахуванням державних  стандартів,  норм і правил виконання робіт із землеустрою проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

   3. Розроблену проектну документацію із землеустрою, зазначену в пункті 2 цього розпорядження представити в районну державну адміністрацію на розгляд та прийняття рішення.

4. Копію розпорядження направити заявнику.

 5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника  голови районної державної адміністрації Є.В.Щербатого.

Голова районної державної

           адміністрації                                                                               В.М.САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема