Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№374 від 07.06.2012 року Про надання дозволу на виготовлення державного акта на право власності на земельну частку(пай)БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

Про надання дозволу на виготовлення державного акта

на право власності на земельну частку(пай)

 

Розглянувши заяви жителів: с.Новоспаське Дніпропетровської обл.Гаврон О.М., с.Новоставці Микуляяк М.І., с.Дуліби Гук В.З. про надання дозволу на виготовлення державного акту на право власності на земельну частку(пай) без визначення меж в натурі,  керуючись  ст. 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації, ст. 17, 125,126  п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, згідно Проекту поділу земельних ділянок (масивів) на земельні частки (паї) власникам сертифікатів на земельну частку (пай .

 1.Дати дозвіл на виготовлення Державного акта на право власності на земельну ділянку (за умови виконання пункту 2 цього розпорядження) у зв’язку із успадкуванням права на земельну частку (пай) у власність для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва   громадянам:

    За рахунок земель   колишньої с.с. « Дуліби»

Жителю с.Дуліби Гук Володимир Зеновійович - (1,4336га-рілля,№476, 0,1484га-пасовище,№343-0,1484га) сертифікат  серії ТР № 0215184.

   За рахунок земель   колишньої с.с. « Вільна Україна»

Жителю с.Новоставці Микуляк Михайло Іванович –(2,8389га-рілля,№152) сертифікат серії ТР № 0207758.

   За рахунок земель   колишньої с.с. « Берем»яни»

Жителю с.Новоспаське Дніпропетровської обл. Гаврон Олександр Миколайович–(1,6229га-рілля,№379; 0,4351га-пасовище,№208; 0,0456га-сад № 316) сертифікат серії ТР № 0237318.

                 2. Зобов`язати   громадян  при отриманні Державного акта на право власності на земельну ділянку  сертифікат на право на земельну частку (пай) повернути  в районну державну адміністрацію.

                 3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Голова  районної

державної адміністрації                                                       В.М.Савка

 

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема