Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№390 від 14.06.2012 року Про призначення Яворської Г.І.


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2012 року       м. Бучач              №_____

 

Про призначення Яворської Г.І.

 

 

 

 

 

 

Відповідно до ст. 19 та ст.24 Закону України „Про державну службу”, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169, наказу Головного управління державної служби України від 08 липня 2011 року № 164, розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 вересня 2011 року № 587 «Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів  на заміщення вакантних посад державних службовців районної державній адміністрації», призначити:

 

1. Яворську Ганну Іллівну  на посаду головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації 14  червня  2012 року, як таку, що  пройшла конкурс.

 

            Підстава:  заява Яворської Г.І., протокол засідання   конкурсної   комісії    від   03.05. 2012 р. № 2.

 

  1. Взяти до відома, що на попередньому місці роботи Яворській Ганні Іллівні присвоєно 13 ( тринадцятий ) ранг  державного службовця.

 

      3. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із внесеними змінами та доповненнями), встановити Яворській Ганні Іллівні надбавку до посадового окладу за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи в розмірі до 50 відсотків до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та надбавки (винагороди) за вислугу років в межах наявних коштів на оплату праці.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                      В.М.САВКА

 

_
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема