Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№384 від 12.06.2012 року Про заходи щодо формування громадянської культури та підвищення рівня толерантності у суспільствіБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від"____"   _________ 2012року             м. Бучач                            № _____

 

 

Про  заходи щодо формування

громадянської культури та підвищення

рівня толерантності у суспільстві

 

            На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від              22 травня 2012 року №381-од « Про заходи щодо формування громадянської культури та підвищення рівня толерантності у суспільстві», відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 року               № 236-р “Про затвердження плану заходів щодо формування громадянської культури та підвищення рівня толерантності у суспільстві” та з метою реалізації державної політики, спрямованої на формування сприятливого середовища для дальшого становлення громадянського суспільства, посилення партнерської взаємодії органів виконавчої влади  та інститутів громадянського суспільства шляхом залучення громадян до формування та реалізації державної політики, забезпечення доступу до публічної інформації:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації,  виконкоми місцевих рад:

1) забезпечити оперативне інформування населення про результати своєї роботи;

2) проводити за участю інститутів громадянського суспільства конференції, семінари, зустрічі, засідання за круглим столом з найважливіших питань суспільного життя, а також соціологічного опитування населення;

3) забезпечувати оперативний розгляд консультативно-дорадчими органами питань, несвоєчасне вирішення яких може призвести до виникнення суспільної напруженості та за результатами такого розгляду вживати необхідних заходів.

2. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації:

1) запроваджувати  рубрики у друкованих засобах масової інформації та  веб-сайті райдержадміністрації, які сприятимуть веденню соціального діалогу;

2) проводити напередодні відзначення державних свят і пам’ятних дат, інших масових заходів зустрічі посадових і службових осіб органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування із представниками інститутів громадянського суспільства з метою прийняття за їх результатами звернень до населення щодо недопущення конфліктів під час відзначення державних свят і пам’ятних дат, проведення інших масових заходів;

3) підтримувати ініціативи інститутів громадянського суспільства у проведенні заходів до днів національної культури, національних свят, а також культурно-мистецьких акцій, спрямованих на формування толерантності, поваги до культури, історії, звичаїв і традицій представників різних національностей.

3. Сектор зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації проводити моніторинг друкованих засобів масової інформації району з метою виявлення повідомлень, що можуть призвести до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі та нетерпимості до особи, і за його результатами вживати необхідних заходів реагування.

4. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, виконкомам місцевих рад проводити зустрічі з представниками громадських організацій національних меншин з актуальних питань їх діяльності, а також консультації та зустрічі із представниками релігійних організацій щодо оптимізації роботи, спрямованої на виховання віруючих у дусі поваги до громадян, які не сповідують релігії, та до віруючих інших віросповідань.

5. Відділу освіти райдержадміністрації:

1) організовувати та здійснювати заходи щодо патріотичного та правового виховання учнівської і студентської молоді, зокрема проводити дні та тижні правових знань.

6. Про виконання заходів щодо формування громадянської культури та підвищення рівня толерантності у суспільстві інформувати сектор зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації  до10 грудня 2012 року.

7. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації про стан виконання  розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 17 грудня 2012 року.

8. Заступника голови районної державної адміністрації О.О.Стронську здійснювати контроль за виконанням розпорядження.

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                                    В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема