Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№363 від 01.06.2012 року Про стан надходження коштів та погашення заборгованості до бюджету Пенсійного Фонду України в Бучацькому районі


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ     

     від “___”_________________ 2012 р.         м. Бучач                                    №_____

 

Про стан надходження коштів

та погашення заборгованості до бюджету

Пенсійного Фонду України в Бучацькому районі

 

 До бюджету Пенсійного фонду  України в Бучацькому районі за 4 місяці  2012 року з усіх джерел фінансування надійшло 88 млн.850 тис.грн.,з яких власні надходження склали  22 млн.598 тис.грн., що на 2 млн. 977 тис.грн. або 15,2, % більше відповідного періоду минулого року.

Разом з тим, проблемним залишається питання погашення боргів до бюджету Пенсійного фонду України. Заборгованість платників страхових внесків  та єдиного соціального внеску з початку року зменшилась на 139,3 тис.грн., однак вона становить 2 млн. 241 тис.грн.

З метою наповнення бюджету Пенсійного фонду України, погашення заборгованості платників страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування , вчасної та в повному обсязі виплати пенсій і грошової допомоги жителям району:

 

1.        Управлінню Пенсійного фонду України в Бучацькому районі :

1.1.   Вжити невідкладних заходів щодо забезпечення виконання планових показників з надходження власних коштів до бюджету Пенсійного фонду України та своєчасної і повної сплати суб’єктами господарювання єдиного соціального внеску.

1.2.   Забезпечити  щотижневий моніторинг результатів виконання завдань щодо погашення заборгованості з платежів до бюджету Пенсійного фонду України платниками страхових внесків і єдиного соціального внеску та в разі його невиконання подавати до правоохоронних органів матеріали, що свідчать про порушення прав застрахованих осіб та ухилення від сплати страхових внесків і єдиного страхового внеску.

1.3.   Забезпечити взаємодію з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронними та контролюючими органами району з питань своєчасної сплати  внесків до бюджету Пенсійного фонду України, недопущення росту заборгованості та притягнення керівників підприємств, установ та організацій до відповідальності за ухилення від сплати єдиного соціального внеску.

1.4.   Забезпечити повноту застосування заходів впливу при виявленні порушень платіжної дисципліни відповідно до чинного законодавства.

1.5.   Забезпечити інформаційно-роз'яснювальний супровід завдань у сфері пенсійного забезпечення, визначених заходами Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2012 року № 187.

2.        Управлінню агропромислового розвитку  районної державної адміністрації:

2.1  Сприяти повному погашенню заборгованості   по єдиному соціальному внеску до 1 жовтня 2012 року сільськогосподарськими підприємствами району і своєчасній сплаті поточних платежів до бюджету Пенсійного фонду України.

2.2     Вжити заходів щодо ліквідації недіючих сільськогосподарських підприємств та підприємств-банкрутів.

3.        Державній виконавчій службі району рекомендувати забезпечити своєчасне виконання  за виконавчими документами Пенсійного фонду України, погашення боргів економічно-активними підприємствами в повному обсязі.

4. Активізувату роботу районної тимчасовій  комісії  із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

5. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації, державній виконавчій службі району про стан виконання розпорядження інформувати управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі щомісяця до 5 числа наступного періоду.

6. Управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі забезпечити координацію роботи щодо виконання розпорядження, узагальнити подані матеріали та інформувати районну державну адміністрацію про результати проведеної роботи щомісяця до 10 числа наступного періоду.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 27 травня 2011 року № 291 "Про вжиття заходів щодо надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду України та погашення заборгованості із сплати страхових внесків".

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Голова районної державної

        адміністрації                                                                          В.М. САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема