Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№362 від 01.06.2012 року Про готовність дитячих оздоровчих закладів району до літнього відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2012 року


 

 

 

УКРАЇНА

 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від «___»  ________2012 року                   м. Бучач                 № ____________

 

 

Про готовність  дитячих оздоровчих

закладів району  до літнього відпочинку

та оздоровлення дітей влітку 2012 року

 

Відповідно до обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2012 року, затвердженої рішенням сесії Тернопільської обласної ради від 8 грудня 2009 року № 849, районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2012 року, затвердженої рішенням сесії районної ради від 16 квітня 2010 року № 455 та з метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей у літній період 2012 року, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування  і харчування, збереження життя та здоров’я, структурними підрозділами райдержадміністрації, керівниками ДОЗ „Лісовий дзвіночок” та ОК  «Лісовий»  проведено відповідні заходи.

В оздоровчих закладах району проведено ремонтні роботи, благоустрій території, придбано меблі, посуд, постільну білизну, відібрано проби  води  на бактеріологічний та хімічні аналізи. Основні роботи по підготовці закладів  до оздоровлення дітей виконані.

Враховуючи вищезазначене:

1. Інформацію начальника відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації (Пискливець О.О.) взяти до відома.

2.      Керівникам ДОЗ „ Лісовий дзвіночок” (Кавецький І.М. ) та ОК „ Лісовий” (Кіндрат І.В.):

                 2.1. Забезпечити  належну підготовку  оздоровчих закладів  до літнього відпочинку  та оздоровлення дітей.

                 2.2. Терміново усунути недоліки, виявленні  під час проведення обстеження  дитячих оздоровчих закладів.

3. Відділу освіти райдержадміністрації (Рудник О.П.) на базі загальноосвітніх навчальних закладів району забезпечити проведення пришкільних таборів з денним перебуванням.

 4. Відділам у справах молоді та спорту (Пискливець О.О.), службі у справах дітей (Єднак В.Д.), районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Міщанчук А.А.), Бучацькій ЦКРЛ (Андрусенко Я.П.) максимально забезпечити заходи щодо підбору дітей з числа кризових категорій  для оздоровлення в районних, обласних оздоровчих закладах.

5. Відділам у справах молоді та спорту (Пискливець О.О.), культури і туризму (Тринька О.І.), освіти (Рудник О.П.), фінансовому  управлінню (Моцик Л.В.), управлінням праці та соціального захисту населення (Гузовський В.Й.), агропромислового розвитку (Годз С.Я.), службі у справах дітей (Єднак В.Д.), сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату  райдержадміністрації (Голод Т.В.), районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Міщанчук А.А.)  інформувати районну державну адміністрацію до 9 липня 2012 року щодо виконання заходів з питань підготовки оздоровлення та відпочинку.

6.   Рекомендувати керівникам   РВ УМВС України в Тернопільській області (Гукалюк П.М.), ВАТ «Тернопільобленерго» Бучацького РЕМ (Чумак С.Г.), районному відділу управління Держтехногенної безпеки в Тернопільській області (Плаксій О.О.) вжити  заходи з виконання завдань, покладених на них з підготовки, проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року.

         7. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Моцик Л.В.) забезпечити фінансування заходів.

            8. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 травня 2011 року №290 «Про готовність дитячих оздоровчих закладів району до літнього відпочинку та оздоровлення».

  9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  Стронську О.О.

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                         В.М.САВКА

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема