Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№361 від Про хід виконання в районі цільової програми «Цукровий діабет» на 2010-2013 роки


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ     

     від “___”_________________ 2012 р.         м. Бучач                                     №_____

 

Про хід виконання в районі цільової програми

«Цукровий діабет» на 2010-2013 роки

 

Відповідно до Державної цільової програми «Цукровий діабет» на 2009-2013 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2009 року №877, на виконання рішення сесії Тернопільської обласної ради від 22 квітня 2010 року № 935 «Про обласну цільову програму «Цукровий діабет» на 2010-2013 роки», з метою підвищення ефективності загальнодержавних заходів, спрямованих на запобігання та зниження рівня захворюваності на цукровий діабет, в районі рішенням сесії Бучацької районної ради затверджено цільову програму «Цукровий діабет» на 2010-2013 роки.

В районі зареєстровано  2331 хворий на цукровий діабет (у 2010 році –2191). Всього у 2011 році виявлено і взято на облік  170 хворих на цукровий діабет (у 2010 році – 141).

Хворі на цукровий діабет, які потребують інсулінотерапії 100% забезпечені препаратами інсуліну. У лікуванні використовуються інсулін вітчизняного виробництва – 70,5 % та іноземного – 29,5%. В повному об’ємі та систематично забезпечуються  реактивами лабораторії ЦКРЛ, НРЛ для визначення рівня глюкози в крові та обстеження осіб з факторами ризику розвитку цукрового діабету.

Одним із завдань районної програми «Цукровий діабет» є раннє виявлення цукрового діабету. У цьому плані в районі протягом року була проведена значна робота і, зокрема, основна увага приділялась налагодженню визначення глікемії у первинних ланках медичної служби.

Проте, показники поширеності цукрового діабету серед населення району  зростають з року в рік і мають стабільну динаміку, в 2011 році зареєстровано на 29 хворих більше відповідно до 2010 року. Зріс показник первинної інвалідності і складає 1,3 проти 1,2 у 2010 році.

Виходячи із наведеного та з метою подальшої реалізації завдань, визначених  районною цільовою програмою «Цукровий діабет» на 2010-2013 роки.

1. Інформацію про хід виконання в районі цільової програми «Цукровий діабет» на 2010-2013 роки взяти до відома.

2. Головним лікарям Бучацької ЦКРЛ (Андрусенко Я.П.), Золотопотіцької РКЛ (Понтус В.А.):

2.1.Продовжити реалізацію заходів, спрямованих на запобігання та зниження рівня захворюваності на цукровий діабет, його ускладнень, спричинених ними інвалідності і смертності.

               2.2. Забезпечити районні заклади охорони здоров’я та хворих на цукровий діабет лікарськими засобами і виробами медичного призначення.

               2.3. Забезпечити оздоровлення дітей району, хворих на цукровий діабет у спеціалізованих санаторіях та оздоровчих центрах.

               2.4. Забезпечити надання медичної допомоги хворим на цукровий діабет з більш активним використанням денних стаціонарів.

               2.5. Систематично  направляти на підвищення кваліфікації медичних працівників району, які надають медичну допомогу хворим на цукровий діабет, зокрема лікарів, що надають первинну медико-санітарну допомогу, а також офтальмологів, хірургів, нефрологів та лікарів інших спеціальностей.

               2.6. Підвищити рівень обізнаності населення щодо проблем виникнення захворювання на цукровий діабет, шляхом проведення інформування з питань профілактики, діагностики та лікування.

               2.7. Виконавцям про стан виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 1 грудня 2012 року.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Моцик Л.В.) забезпечити фінансування заходів цільової програми «Цукровий діабет» на 2010-2013 роки в межах видатків, передбачених у районному бюджеті.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти заступника голови райдержадміністрації Стронську О.О.

 

 

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                             В.М.САВКА

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема