Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№343 від 23.05.2012 року Про вшанування пам’яті жертв насильного вивезення мирного населення з території України на примусові роботи в роки Великої Вітчизняної війни


 

 


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від"____"   _________ 2012року             м. Бучач                            № _____

 

Про вшанування пам’яті

жертв насильного вивезення

мирного населення з території

України на примусові роботи

в роки Великої Вітчизняної війни

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 28 квітня 2012 року № 315-од, Указу Президента України від 22 березня 2012 року               № 206/2012 “Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами початку насильного вивезення мирного населення з території окупованої України на примусові роботи в роки Великої Вітчизняної війни” та з метою збереження пам’яті українського суспільства про трагедію жертв нацистських переслідувань:

1.      Утворити організаційний комітет з підготовки та організації вшанування в районі пам’яті жертв у зв’язку з 70-ми роковинами початку насильного вивезення мирного населення з території окупованої України на примусові роботи в роки Великої Вітчизняної війни у складі згідно з додатком. 

2.      Затвердити заходи із вшанування в районі пам’яті жертв у зв’язку з 70-ми роковинами початку насильного вивезення мирного населення з території окупованої України на примусові роботи в роки Великої Вітчизняної війни (далі - заходи), що додаються.

3.Виконкомам місцевих рад:

1) розробити аналогічні заходи і забезпечити організацію їх виконання;

2) про стан реалізації заходів інформувати сектор зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації до    20 листопада 2012 року.

4. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, редакціям газети "Нова доба" та радіомовлення забезпечити широке висвітлення ходу проведення заходів із вшанування в районі пам’яті жертв у зв’язку з 70-ми роковинами початку насильного вивезення мирного населення з території окупованої України на примусові роботи в роки Великої Вітчизняної війни.

5. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації забезпечити координацію роботи і узагальнення матеріалів та про стан виконання цього розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 26 листопада 2012 року.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації О.О.Стронську.

 

 

Голова районної державної

         адміністрації                                                                   В.М.САВКА      
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема