Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№346 від 25.05.2012 року Про відзначення в районі 70-ї річниці утворення Української Повстанської Армії


 

           БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
                                  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ____ _____________2012 року                          м. Бучач                        №_________

 

Про відзначення в  районі

70-ї річниці утворення Української

Повстанської Армії

            На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від                        8 травня 2012 року № 335-од, відповідно до Указу Президента України                                                      від 28 січня 2010 року № 75/2010 “Про вшанування учасників боротьби за незалежність  України  у  ХХ столітті”, рішення обласної ради від            06 березня 2012 року № 1333 “Про відзначення у 2012 році в Тернопільській області 70-ї річниці утворення Української Повстанської Армії” з метою об’єктивного висвітлення історії українського визвольного руху ХХ століття та з нагоди 70-ї річниці утворення Української Повстанської Армії:

          1.Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в  районі 70-ї річниці утворення Української Повстанської Армії у складі згідно з  додатком.

            2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення в  районі               70-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, що додаються.

3.Виконкомам місцевих рад:

          1) утворити відповідні організаційні комітети, розробити заходи з підготовки та відзначення 70-ї річниці утворення Української Повстанської Армії;

            2) про виконання заходів інформувати сектор зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації до                                19 жовтня 2012 року.

            3. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, редакціям  газети "Нова доба" та радіомовлення забезпечити висвітлення ходу підготовки та проведення заходів, присвячених 70-й річниці утворення Української Повстанської Армії.

 

 

 

            4. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації забезпечити координацію роботи, узагальнення матеріалів і про стан виконання інформувати  райдержадміністрацію до    25 жовтня 2012 року.

             5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Стронську О.О.

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                              В.М.САВКА

                                                                      

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема