Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№313 від 11.05.2012 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________2012 року              м. Бучач                               № ______

 

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  в оренду

 

            Розглянувши заяву жителя м.Бучач Футей Володимира Васильовича   про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва на території Заривинецької сільської ради (за межами населеного пункту), рішення  Заривинецької сільської ради від 10 листопада 2011року№96 «Про розгляд заяв громадян на погодження надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту»,керуючись ст.22, 36, 93,124, 126, пункту 12 «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.50 Закону України «Про землеустрій», ст.6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,    

1. Надати гр.Футей Володимиру Васильовичу дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,07 га в оренду на один рік для ведення городництва землі сільськогосподарського призначення (рілля)  на території Заривинецької сільської ради  (за межами населеного пункту).

            2.Громадянину Футей Володимиру Васильовичу виготовити відповідно до вимог ст.118, 186, 186-1 Земельного кодексу України, з урахуванням державних  стандартів,  норм і правил виконання робіт із землеустрою проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

            3. Розроблену проектну документацію із землеустрою, зазначену в пункті 2 цього розпорядження представити в районну державну адміністрацію на розгляд та прийняття рішення.

            4. Копію розпорядження направити заявнику.

            5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника  голови районної державної адміністрації Є.В.Щербатого.

 

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                         В.М.САВКА

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема