Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№314 від 14.05.2012 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________2012 року              м. Бучач                               № ______

 

 

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  в оренду

 

            Розглянувши заяви жителя м.Бучач Качуровського В.М.   про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва на території Заривинецької сільської ради (за межами населеного пункту), рішення  Заривинецької сільської ради від 20.03.2012 року № 151 «Про розгляд заяви Качуровського Василя Максимовича про погодження надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва за межами населеного пункту терміном на один рік»,керуючись ст.22, 36, 93,124, 126, пункту 12 «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.50 Закону України «Про землеустрій», ст.6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,    

1. Надати гр.Качуровському Василю Максимовичу дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га в оренду на один рік для ведення городництва землі сільськогосподарського призначення (рілля)  на території Заривинецької сільської ради  (за межами населеного пункту).

            2.Громадянину Качуровському Василю Максимовичу виготовити відповідно до вимог ст.118, 186, 186-1 Земельного кодексу України, з урахуванням державних  стандартів,  норм і правил виконання робіт із землеустрою проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

            3. Розроблену проектну документацію із землеустрою, зазначену в пункті 2 цього розпорядження представити в районну державну адміністрацію на розгляд та прийняття рішення.

            4. Копію розпорядження направити заявнику.

            5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника  голови районної державної адміністрації Є.В.Щербатого.

 

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                         В.М.САВКА

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема