Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№288 від 04.05.2012 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність


 


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ,,___”____________2012 року              м. Бучач                               № ______

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  у власність

 

            Розглянувши заяву  жительки смт. Золотий Потік Джердж Надії Ільківни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Золотопотіцької селищної ради (за межами населеного пункту), рішення Золотопотіцької селищної ради від 18 жовтня 2011 року №163 «Розгляд заяв»,керуючись ст.22, 33, 81, 116, 118, 121, 122, 126, пункту 12 «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.50 Закону України «Про землеустрій», ст.6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,    

1. Надати гр.Джердж Надії Ільківні дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,20 га для ведення особистого селянського господарства землі сільськогосподарського призначення (рілля) на території Золотопотіцької селищної ради  (за межами населеного пункту). 

            2. Гр. Джердж Надії Ільківні виготовити відповідно до вимог ст.118, 186, 186-1 Земельного кодексу України, з урахуванням державних  стандартів,  норм і правил виконання робіт із землеустрою проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

            3. Розроблену проектну документацію із землеустрою, зазначену в пункті 2 цього розпорядження представити в районну державну адміністрацію на розгляд та прийняття рішення.

            4. Копію розпорядження направити заявнику.

            5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника  голови районної державної адміністрації Є.В.Щербатого.

 

 

 

 

 

Голова районної державної

 адміністрації                                                                                                  В.М.САВКА

 

 

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема