Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№222 від 02.04.2012 року Про відзначення в районі 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

Про відзначення в районі

25-ї річниці заснування

Організації ветеранів України

 

            На виконання Указу Президента України від 23 лютого 2012 року №138/2012 «Про заходи щодо відзначення 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України», розпорядження голови облдержадміністрації від 21 березня 2012 року №199-од «Про відзначення в області 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України», враховуючи важливу роль ветеранської громадськості у процесах державотворення:

1.      Утворити організаційний комітет з відзначення в районі 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України у складі згідно з додатком. 

2.      Затвердити заходи з відзначення в районі 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України (далі - заходи), що додаються.

3.Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчим комітетам місцевих рад:

1) розробити заходи з відзначення в населених пунктах району 25-ї річниці заснування Організації ветеранів України і забезпечити організацію їх виконання;

2) про стан реалізації заходів інформувати сектор зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації до 18 квітня 2012 року.

4. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації забезпечити координацію роботи, узагальнення матеріалів і про стан виконання  цього  розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 20 квітня 2012 року.

5.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Є.В.Щербатого.

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                                      В.М.САВКА

                       
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема