Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

ПРО СТАН РИНКУ ПРАЦІ БУЧАЦЬКОГО РАЙОНУ (на 1 липня 2019 року)Станом на 1 липня  2019 року на обліку в Бучацькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості перебувало 422 безробітних, з яких 52,4% складали жінки, 23,5 % – молодь віком до 35 років, кожен другий належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 77,7 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.
Загалом на обліку в Бучацькій районній філії  у січні - червні  2019 року перебувало 1017 безробітних, з них набули статус безробітного безпосередньо у червні місяці – 53 особи.
Протягом січня-червня  2019 року за сприяння Бучацької районної філії  Тернопільського ОЦЗ  отримали роботу 826 осіб, з них  342 зареєстрованих безробітних громадян.  З компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття отримали роботу  4 особи зі статусом безробітного. 1 особа отримала допомогу по безробіттю одноразово, для організації підприємницької діяльності. Брали участь у громадських та інших  роботах тимчасового характеру – 331 особа; проходили професійне навчання за направленням   філії   –  91 особа. За виданими ваучерами за 6 місяців 2019 року навчалося  4 особи.
Станом на початок липня  2019 року  382 особи отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір цієї допомоги становив  2788  грн.
Кількість вакансій у базі даних Бучацької районної філії становила - 51. На одне вільне робоче місце  в середньому   претендувало 8 безробітних.
На сьогодні затребувані на ринку праці:  офіціанти, бармени, водії, швачки, пекарі, охоронники, оператори заправних станцій    та інші.
 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема