Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

ПРО СТАН РИНКУ ПРАЦІ БУЧАЦЬКОГО РАЙОНУ (на 1 червня 2019 року)


Станом на 1 червня  2019 року на обліку в Бучацькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості перебувало 466 безробітних, з яких 53,4% складали жінки, 21,7 % – молодь віком до 35 років, кожен другий належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 79,0 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

Загалом на обліку в Бучацькій районній філії  у січні - травні  2019 року перебувало 964 безробітних, з них набули статус безробітного безпосередньо у травні місяці – 130 осіб.

Протягом січня - травня  2019 року за сприяння Бучацької районної філії  Тернопільського ОЦЗ  отримали роботу 673 особи, з них 288 зареєстрованих безробітних громадян.  З компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття отримали роботу 3 особи зі статусом безробітного.Брали участь у громадських та інших  роботах тимчасового характеру – 311 осіб; проходили професійне навчання за направленням   філії   –  81 особа. За виданими ваучерами за 5 місяців 2019 року навчалося 4 особи.

Станом на початок червня  2019 року  411 осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір цієї допомоги становив  2772  грн.

Кількість вакансій у базі даних Бучацької районної філії становила - 116. На одне вільне робоче місце  в середньому   претендувало 4 безробітних..

На сьогодні затребувані на ринку праці: бухгалтери, кухарі, офіціанти, бармени,  продавці, водії, швачки, електромонтери, оператори заправних станцій    та інші.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема