Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№163 від 05.03.2012 року Про підсумки проведення щорічної оцінки державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань за підсумками 2011 р.


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

Про підсумки проведення  щорічної   оцінки     державними    службовцями  покладених на них обов'язків  і завдань за підсумками  2011 р.

           

Відповідно до Положення  про проведення  атестації  державних службовців  затвердженого  постановою Кабінету  Міністрів України від 28 грудня 2000  року № 1922, Загальних методичних рекомендацій  щодо проведення  щорічної оцінки  виконання державними службовцями покладених  на них  обов’язків і завдань, затверджених  наказом Головного управління  державної служби України  від 31 жовтня 2003 року № 122 ( із змінами і доповненнями, внесеними  наказом Головдержслужби України  від 04 листопада 2009 року № 326), зареєстрованих  в  Міністерстві юстиції України  19 листопада 2003 року за №1063/8384 та  керуючись  розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 12 грудня 2011 року № 1014  „Про проведення  щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них  обов'язків  і завдань за підсумками 2011 року”, керуючись розпорядженням голови райдержадміністрації  від 23 грудня 2011 року № 849 „Про Порядок   проведення щорічної  оцінки виконання державними  службовцями покладених  на них обов'язків і завдань за підсумками 2011 року”,  враховуючи оцінку  діяльності державних службовців,  пропозицій та інформацій  заступників голови  районної  державної адміністрації, керівників структурних підрозділів  затвердити:

1. Інформацію за підсумками проведення  щорічної оцінки виконання державними  службовцями апарату  та  структурних  підрозділів  районної державної адміністрації покладених на них обов'язків  і завдань за підсумками 2011  року  згідно з додатком 1.

2. Списки заступників голови райдержадміністрації, керівників  та заступників структурних  підрозділів, працівників апарату та малочисельних  структурних підрозділів, виконання обов'язків і завдань яким оцінено: високі (додаток 2), добре (додаток 3), задовільно ( додаток 4).

3. Заступникам голови районної державної адміністрації встановити контроль за  виконанням державними службовцями  райдержадміністрації зауважень і пропозицій, висловлених під час проведення щорічної оцінки.

           

Голова районної державної

            адміністрації                                                                   В.М.САВКА

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема