Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№216 від 30.03.2012 року Про підготовку сільськогосподарських товаровиробників району до проведення комплексу весняно-польових робіт


                                                                                                         

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від “ __”  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ ______ 2012 року                           м.Бучач                        №

 

 Про підготовку

 сільськогосподарських

 товаровиробників  району

 до проведення комплексу

 весняно-польових робіт

 

З метою проведення комплексу весняно-польових робіт на високому технологічному рівні сільгосптоваровиробниками району вжито невідкладних заходів щодо проведення їх в оптимальні строки, здійснюються конкретні заходи щодо збереження посівів озимих культур.

Під урожай 2012 року всіма категоріями господарств району посіяно 13102 га озимих зернових (119 % до прогнозу), з них 10244 га  озимої пшениці, 361 га  озимого жита,  2497 га  озимого ячменю. Озимого ріпаку посіяно 4886 га.

Сільгосппідприємства забезпечені   насінням ярих зернових культур. Засипано 2965тонн кондиційного насіння, що становить 166 % до потреби. Більше як стовідсотково до потреби забезпечені насінням ярих зернових ТзОВ «Бучачагрохлібпром», ПАП «Зелена», ПАП «Зубрець».

До весняно - польових робіт стовідсотково готова ґрунтообробна і посівна техніка. На високому технічному рівні підготовлена техніка, перевірена і укомплектована  в господарствах: ТзОВ «Бучачагрохлібпром», ПАП «Зубрець», ПАП «Зелена», ПАП «Цвітова», ПП «Золотопотіцьке», ТзОВ «Західагропродукт».

Навантаження на трактор в районі при нормі 49 га складає 87 гектари.

Забезпеченість сільгосппідприємств мінеральними добривами складає 102 відсотки  до потреби.

В повному об’ємі забезпечені мінеральними добривами ТзОВ «Бучачагрохлібпром», ПАП «Зелена», ПП «Золотопотіцьке», ПАП «Зубрець», ФГ «Степ», ТзОВ «Західагропродукт».

Протруйниками насіння господарства забезпечені на 100 відсотків до потреби. Гербіцидами на зернові культури господарства забезпечені на 96 %, цукрові буряки – 100 %.

В повному обсязі сільгосппідприємства району  забезпечені паливо-мастильними матеріалами. При потребі  1444 тонн дизпалива придбано 1500 тонн (106 %), бензину при потребі 430 тонн придбано 435 тонн (101%).

       Для забезпечення виконання плану соціально-економічного розвитку 2012 року всіма категоріями господарств району передбачено посіяти 27857 га,  ярих культур: в тому числі зернових і зернобобових культур 13077га, цукрових буряків – 3700 га, картоплі 4055 га, овочів 500 га., кормових та інших культур 6525 га.

       Враховуючи стан готовності сільськогосподарських товаровиробників району до проведення весняно-польових робіт у поточному році:

1. Інформацію начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Годна С.Я. «Про підготовку сільськогосподарських товаровиробників району до проведення комплексу весняно-польових робіт» прийняти до відома.

       2. З метою проведення на належному рівні комплексу весняно-польових робіт необхідно:

      2.1. Керівникам с/г підприємств усіх форм  власності вжити невідкладних  заходів щодо  організованого проведення в оптимальні строки  комплексу весняно-польових робіт.

      2.2. Здійснити конкретні заходи по догляду та збереженню посівів озимих культур.

3. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Годзу С.Я.):

3.1. Налагодити співпрацю з підприємствами, які мають сільськогосподарську техніку з метою  залучення її до проведення комплексу весняно-польових робіт.

3.2. Активізувати роботу щодо придбання засобів захисту рослин, залучивши до цього всі можливі наявні ресурси.

3.3. Організувати надання методичної допомоги у застосуванні прогресивних технологій у вирощуванні сільськогосподарських культур.

3.4. Забезпечити необхідний контроль за дотриманням всіх агротехнічних вимог під час проведення комплексу весняно-польових робіт.

 4. Про хід виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 15 квітня  2012 року.

 5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Щербатого Є.В.

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                В.М.САВКА

    

 

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема