Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№218 від 30.03.2012 року Про роботу структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо посилення виконавської дисципліни, реалізації завдань, визначених нормативно –правовими актами Президента України ,Кабінету Міністрів України , розпорядчими документами голів обласної та районної державних адміністрацій


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від “ __”  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ ______ 2012 року                           м.Бучач                        №

 

 

Про роботу структурних підрозділів

районної державної адміністрації

 щодо посилення виконавської дисципліни,

реалізації завдань, визначених нормативно –правовими

 актами Президента України ,Кабінету Міністрів

України , розпорядчими документами голів

 обласної та районної державних адміністрацій

 

На підставі статей 6, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 19 лютого 2002 року №155/2002 “Про порядок організації та здійснення контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України”, доручення Президента України від 14 травня 2010 року № 1-1/919, доручень Прем’єр-міністра України від 19 травня 2010 року № 27554/2/1-10 та від 2 липня 2010 року №40056/0/1-10 щодо аналізу стану виконання законів України, постанов Верховної Ради України, актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації, заслухавши інформацію сектору контролю апарату райдержадміністрації з цього питання:

 

1. Довідку сектору контролю апарату райдержадміністрації із зазначеного питання взяти до відома та надіслати для реагування структурним підрозділам райдержадміністрації,  виконкомам місцевих рад.

2.Заступникам голови, керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації,  виконкомам місцевих рад:

     2.1. Посилити контроль і забезпечити безумовне та своєчасне виконання завдань, визначених актами Президента України, Кабінету Міністрів України, інших центральних органів виконавчої влади, депутатськими запитами і зверненнями, розпорядженнями, дорученнями, протокольними дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій, стан їх реалізації постійно розглядати на нарадах.

                                              

    2.2. Не допускати зволікань з виконання актів органів влади вищого рівня, які вимагають розробки проектів регіональних програм чи розпорядчих документів голови райдержадміністрації.

    2.3. Своєчасно інформувати облдержадміністрацію та сектор контролю апарату райдержадміністрації щодо виконання завдань, визначених законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, забезпечити чітку взаємодію із структурними підрозділами облдержадміністрації з реалізації доручень голови облдержадміністрації.

3. Заступникам голови, управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з відповідними районними службами вжити заходів щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати та забезпечити її зростання на підприємствах, організаціях, установах району.

4. Управлінню Пенсійного фонду України в районі вжити заходів щодо забезпечення виконання планових показників з надходження власних коштів та своєчасної і повної сплати внесків суб’єктами господарювання.

             5. Виконкомам місцевих рад  активізувати роботу щодо благоустрою населених пунктів, ремонту доріг, встановлення освітлення у населених пунктах.           

6. Відповідальним виконавцям забезпечити реалізацію даного розпорядження, про що інформувати сектор контролю апарату районної державної адміністрації до 15  червня 2012 року.

             7. Зняти з контролю розпорядження голови райдержадміністрації  від 30 грудня 2011 року №879 «Про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації щодо посилення виконавської дисципліни ,реалізації  завдань, визначених законами України, постановами Верховної ради України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів обласної та районної державних адміністрацій”.

            8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обовязків.

 

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                            В.М.САВКА

 

             

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема