Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№217 від 30.03.2012 року Про роботу виконкомів місцевих рад району щодо забезпечення виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів»


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від “ __”  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ ______ 2012 року                           м.Бучач                        №

 

Про роботу виконкомів місцевих рад району щодо

забезпечення   виконання Закону України

«Про благоустрій населених пунктів»

  

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,  розпорядження  Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2009 року № 1320-р «Про затвердження Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 грудня 2009 року №945 «Про благоустрій населених пунктів та прилеглих до них територій», доручення голови обласної державної адміністрації від 15 березня 2012 року  №15 «Про проведення весняної акції з озеленення та благоустрою населених пунктів та придорожніх смуг автомобільних доріг» та з метою створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини, покращення роботи з питань благоустрою населених пунктів в районі проводиться певна  робота  по санітарній очистці та благоустрою територій сіл, селища та міста.

Місцевими радами розроблені  та затверджені  «Правила благоустрою населеного пункту». Разом з тим, відповідно до ст.34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», не розроблені схеми санітарного очищення населених пунктів,  не проведена паспортизація зелених насаджень, не розроблені програми розвитку та збереження зелених зон населених пунктів. Сільськими головами   недостатньо проводиться робота з питань організації збору та централізованого вивозу сміття, обслуговування сільських водопроводів та дезинфекції питної води в громадських колодязях. Не огороджено зони суворого режиму на сільських  водопроводах.

Не у всіх сільських радах розроблені та затверджені правила утримання домашніх тварин  та птиці.

Однією з найгостріших проблем   району є санітарна очистка та захоронення твердих побутових відходів, що утворилися в результаті життєдіяльності  населення. Триває паспортизація сміттєзвалищ і полігонів твердих побутових відходів, на погодженні паспорти на   сміттєзвалища по  37 сільських та Золотопотіцькій селищній радах.

      З метою покращення роботи з питань благоустрою населених пунктів:

      1. Інформацію про роботу виконкомів місцевих рад по виконанню Закону України «Про благоустрій населених пунктів» прийняти до відома.

      2. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації спільно з органами місцевого самоврядування забезпечити:

      2.1. Розроблення і затвердження програм і планів заходів  щодо озеленення населених пунктів району, проведення інвентаризації та  паспортизації  зелених насаджень.

     

 

2.2.  Розроблення органами місцевого самоврядування   схем санітарного очищення населених пунктів і правил утримання домашніх тварин.

            3. Виконавчим комітетам місцевих рад організувати:

3.1. Інвентаризацію і паспортизацію об’єктів благоустрою населених пунктів та забезпечити визначення підприємств, установ, організацій, відповідальних за утримання об’єктів благоустрою населених пунктів.

      3.2. Упорядкування берегів водних об’єктів, прибирання вулиць і доріг населених пунктів, зупинок транспорту, тротуарів, пішохідних переходів.

      3.3. Ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ, завершення паспортизації діючих полігонів твердих побутових відходів та нагляд за їхнім станом.

      3.4. Збір та централізований вивіз твердих побутових відходів в усіх населених пунктах району.

      3.5. Дезинфекцію питної води в громадських колодязях, огородження зони суворого режиму на сільських  водопроводах.

      3.6. Упорядкування парків, скверів, кладовищ, військових поховань і могил, пам’ятників загиблим та померлим ветеранам війни, меморіальних комплексів  та інших об’єктів благоустрою.

      3.7. Належний контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства з питань благоустрою та охорони навколишнього природного середовища в населених пунктах.

      3.8. Фінансування заходів з благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій.

      3.9. Про стан виконання розпорядження інформувати відділ містобудування, архітектури та  житлово-комунального господарства райдержадміністрації до 10 березня   2013року.

      4. Філії  „Бучацький райавтодор”  протягом березня – травня  2012 року забезпечити:

      4.1.  Санітарну рубку у  придорожніх лісових насадженнях, очистку та прибирання смуг відведення доріг від сміття.

      4.2.  Висадку у кожному районі лісозахисних насаджень на ділянках доріг, які постійно заносяться снігом.

      4.3.  До 1 травня 2012 року ліквідувати ямковість на основних автомобільних шляхах району.      

      4.5. Систематично проводити роботи по збору сміття на придорожніх смугах.

      5. Державному підприємству „Бучацьке лісове господарство”:

      5.1.Організувати роботи по очистці місць відпочинку в лісовій зоні району.

      5.2. Забезпечити в місцях масового відпочинку наявність ящиків для сміття та постійний його вивіз.

       6. Керівникам установ, підприємств, організацій району виконавчим комітетам  міської, селищної, сільських рад провести 31 березня на території району всенародну толоку по прибиранню територій.

      7. Відділ містобудування, архітектури та  житлово-комунального господарства райдержадміністрації про стан виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 15 березня 2013 року.

       8. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови    районної державної  адміністрації  від 31 березня 2011 року №164 “Про роботу виконкомів місцевих рад району  щодо забезпечення  виконання Закону України  „Про благоустрій населених пунктів”.

      9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  Краснощокого О.О.

 

Голова районної державної

  адміністрації                                                                           В.М.САВКА

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема