Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№212 від 29.03.2012 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власність


 УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Про  безоплатну  передачу

    земельної  ділянки  у  власність

 

        Розглянувши заяви жителів с.Миколаївка гр..Бучинської Марії Олексіївни, гр..Шевчука Ігоря Михайловича, гр..Шевчук Галини Петрівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства на території Миколаївської сільської ради (за межами населеного пункту), рішення 15 сесії 6 скликання Миколаївської сільської ради від 01.02.2012 року №108 «Про погодження надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку за межами населеного пункту с.Миколаївка, с.Губин», керуючись ст. 17, 22, 33, 81, 116, 118, 121, 122, 126, пункту 12 «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.25, 56 Закону України «Про землеустрій», ст..6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

            1. Передати безоплатно у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, які розташовані на території Миколаївської сільської ради (за межами населеного пункту – урочище «За хатами» ):

            - Бучинській Марії Олексіївні - площею 0,0546 га;

            - Шевчуку Ігорю Михайловичу - площею 0,1601 га;

            - Шевчук Галині Петрівні – площею 0,1567 га.

2. Вищезазначеним громадянам оформити державний акт на  право власності на земельну ділянку. Земельну ділянку використовувати відповідно до вимог ст.91, 103 Земельного кодексу України.

3. Копію розпорядження направити заявникам.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації Є.В.Щербатого.

 

Голова районної державної

            адміністрації                                                          В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема