Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№205 від 28.03.2012 року Про передачу у власність земельної ділянки


 

 

 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

Про передачу у власність

земельної ділянки

 

        Розглянувши заяву жителя с.Дуліби гр..Лучківа Романа Івановича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Дулібівської сільської ради, проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, керуючись ст.17, 22, 33, 81, 116, 118, 121, 122, 186, 186-1, пунктом 12 «Перехідних положень»  Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст.6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:   

   1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,000 га для ведення особистого селянського господарства, розташованої на території Дулібівської сільської ради (за межами населеного пункту).

   2. Передати у власність гр..Лучківу Р.І. земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства, згідно затвердженого проекту землеустрою.

   3. Громадянину гр..Лучківу Р.І. використовувати земельні ділянки у відповідності до вимог статей 91,103 Земельного кодексу України.

   4. Копію розпорядження направити заявнику.

   5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Є.В.Щербатого.

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                     В.М.САВКА

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема