Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№204 від 28.03.2012 року про безоплатну передачу земельної ділянки у власність


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

про безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

 

        Розглянувши заяву жителя с.Скоморохи гр..Яріша Петра Геннадійовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства на території Скомороської сільської ради (за межами населеного пункту), рішення 5 сесії 6 скликання від 15.07.2011 року №50а «Про погодження безоплатної передачі у власність земельних ділянок громадянам», керуючись ст. 17, 22, 33, 81, 116, 118, 121, 122, 126, пункту 12 «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.25, 56 Закону України «Про землеустрій», ст..6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

            1. Передати гр.Ярішу Петру Геннадійовичу безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,1027 га для ведення особистого селянського господарства на території Скомороської сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Гр..Ярішу П.Г. оформити державний акт на  право власності на земельну ділянку. Земельну ділянку використовувати відповідно до вимог ст.91, 103 Земельного кодексу України.

3. Копію розпорядження направити заявнику.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації Є.В.Щербатого.

 

Голова районної державної

            адміністрації                                                          В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема