Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№203 від 28.03.2012 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власність


__________

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

 

        Розглянувши заяву жителя м.Тернопіль гр..Смертюка Івана Володимировича про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Осівецької сільської ради (за межами населеного пункту), рішення 14 сесії 3 скликання Осівецької сільської ради від 11.10.2000 року №63 «Розгляд заяв на виділення земельних ділянок», 15 сесії 6 скликання від 21.12.2011 року №94 «Про погодження безоплатної передачі у власність земельної ділянки за межами населеного пункту на території Осівецької сільської ради», керуючись ст. 17, 22, 33, 81, 116, 118, 121, 122, 126, пункту 12 «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.25, 56 Закону України «Про землеустрій», ст..6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

            1. Передати гр.Смертюку Івану Володимировичу у власність земельну ділянку площею 0,2500 га для ведення особистого селянського господарства на території Осівецької сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Гр..Смертюку І.В. оформити державний акт на  право власності на земельну ділянку. Земельну ділянку використовувати відповідно до вимог ст.91, 103 Земельного кодексу України.

3. Копію розпорядження направити заявникам.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації Є.В.Щербатого.

 

Голова районної державної

            адміністрації                                                          В.М.САВКА

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема