Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№200 від 28.03.2012 року Про підвищення якості та безпечності продукції (товарів, робіт, послуг)


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від   ____  _____________ 20__ року                                                             м. Бучач    № ___________

 

 

Про підвищення якості

 та безпечності продукції

 (товарів, робіт, послуг)

 

З метою забезпечення якості та безпечності продукції (товарів, робіт, послуг), підвищення конкурентоздатності продукції місцевих виробників, дотримання вимог законів України «Про безпечність та якість харчових продуктів», «Про захист прав споживачів», «Про ветеринарну медицину», «Про метрологію та метрологічну діяльність» та на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 05.03.12 р. № 147-од "Про підвищення якості  та безпечності продукції  (товарів, робіт, послуг)":

 

  1. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, управлінню ветеринарної медицини в Бучацькому районі, ДЗ "Бучацькій районній державній санепідемстанції" спільно з ДП «Тернопільстандартметрологія»  сприяти дотриманню  вимог  стандартів   щодо   випробувань   харчової  продукції,   води   питної  та будівельних матеріалів, впровадженню систем управління якістю і безпечністю.
  2. Комбінату комунальних підприємств спільно з ДП «Тернопільстандартметрологія» провести повірки засобів обліку води у населення.
  3. Управлінню економіки і розвитку інфраструктури, управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації сприяти в організації повірки ДП «Тернопільстандартметрологія» вимірювальної техніки, які використовуються суб'єктами споживчого ринку та сільськогосподарськими підприємствами району.
  4. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації спільно з ДП «Тернопільстандартметрологія» забезпечити контроль безпечності свіжих овочів закритого ґрунту, які вирощуються у приватному секторі та реалізуються на споживчому ринку району.
  5. Виконавцям цього розпорядження інформувати райдержадміністрацію щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом.
  6. Управлінню економіки і розвитку інфраструктури райдержадміністрації забезпечити узагальнення матеріалів та інформувати головне управління економіки облдержадміністрації щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом.
  7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної  державної адміністрації Краснощокого О.О.

 

Голова районної

державної  адміністрації                                                              В.М. САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема