Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№184 від 16.03.2012 року Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2011 рік»


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від   ____  ____2011 року  __                              м. Бучач                             № ___________

 

 

 

Про  підсумки виконання програми

соціально-економічного та культурного

розвитку району за 2011 рік»

 

       

            На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 лютого 2012 року № 129 «Про  підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2011 рік» , враховуючи підсумки  виконання  програми соціально – економічного  та культурного розвитку району  за 2011 рік, та з метою забезпечення сталого розвитку  району  у 2012 році:

            1. Керівникам структурних   підрозділів районної державної адміністрації:

            1.1. проаналізувати підсумки розвитку галузей господарського комплексу і сфер діяльності району, причини невиконання показників за 2011 рік, та вжити  для усунення виявлених негативних тенденцій.

             1.2. здійснити аналіз оцінки результатів діяльності  за 2011 рік і за  кожним напрямком розробити план  заходів щодо покращення показників  чи упередження їх зниження за підсумками І кварталу 2012 року.

              2. Управлінню  економіки  і  розвитку  інфраструктури  райдержадміністрації  (в.о.Бабій І.М..) провести розширені наради з питань забезпечення  розвитку промислового комплексу району у першому півріччі 2012 року та з економістами підприємств  обговорити ризики ринків збуту насамперед експортоорієнтованої продукції. 

              3. Бучацькій МДПІ (в.о.Тимчишин М.І..) спільно з податковими органами області  вжити дієвих заходів з ліквідації податкового боргу.

   4. Керівникам структурних підрозділів  районної державної адміністрації, виконкомам  міської, селищної та сільських рад забезпечити розробку та реалізацію енергоефективних та енергозберігаючих  проектів.

   5.Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації  (Годз С.Я.):

   5.1. організувати проведення ярмаркових заходів із залученням  безпосередньо місцевих сільськогосподарських  виробників  і переробних підприємств.

   5.2. спільно з керівниками сільгосппідприємств  активізувати  дії щодо залучення  інвестицій у тваринницьку галузь задля збільшення  обсягів виробництва молока, м’яса.

               6. Управлінню праці та  соціального захисту  населення райдержадміністрації (Гузовський В.Й.)  спільно з керівниками  підприємств, організацій, установ вжити заходів щодо повної  ліквідації  наявної заборгованості  з виплати заробітної плати.               

               7. Рекомендувати Бучацькому РЕМу (Чумак С. Г.), Бучацькому УЕГГ (Навроцький  М.М.)   вжити заходів, спрямованих на погашення заборгованості підприємствами, населенням, бюджетними установами та організаціями за спожитий природний газ, електричну енергію  та забезпечити  щомісячну поточну оплату в повному обсязі  за їх споживання.

             8. Фінансовому управлінню  райдержадміністрації  провести аналіз обсягів витрат з місцевих бюджетів у галузях охорони здоров’я, культури та мистецтва, соціального захисту  та соціального забезпечення  в розрахунку на одну особу  та вжити заходів  щодо поповнення  бюджету для зростання вказаних витрат.

              9. Відділу освіти райдержадміністрації (Рудник О.П.), головному лікарю Бучацької ЦРКЛ (Андрусенко Я. П.)  підвищити показники охоплення дітей дошкільною освітою  та забезпечити зростання ємності  амбулаторно – поліклінічних закладів.

              10. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження та доручення  голови райдержадміністрації  згідно  з переліком, що додаються.

          11.Відповідальним виконавцям розпорядження інформувати  управління економіки про проведену роботу  до 15 серпня  2012 року.

          12.Контроль за виконанням цього  розпорядження  доручити заступникам голови районної державної  адміністрації  згідно з розподілом обов’язків. 

 

 

 

Голова районної                                                                                                                       

державної адміністрації                                                                                В.М. САВКА   
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема