Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№174 від 12.03.2012 року Про відзначення в районі 120-річчя від дня народження видатного вченого – помолога, садівника, селекціонера плодових культур Володимира Симиренка


 

                                                                      

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від  ___   ____________  2012 року           м.Бучач                    № ________

 

 

 

Про відзначення в районі

120-річчя від дня народження

видатного вченого – помолога, садівника,

селекціонера плодових культур

Володимира Симиренка

 

         На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14.02.2012 року № 87-од «Про відзначення в області 120-річчя від дня народження видатного вченого – помолога, садівника, селекціонера плодових культур Володимира Симиренка»,  постанови Верховної Ради України від 11 січня 2012 року № 4309-VI “Про відзначення 120-річчя з дня народження Володимира Симиренка” та резолюції Прем’єр-міністра України від 21.01.2012 року № 1849/1/1-12 з метою відзначення 120-річчя від дня народження Володимира Симиренка видатного вченого-помолога, садівника, селекціонера плодових культур:

 

1. Затвердити заходи з підготовки та відзначення в районі  120-річчя від дня народження Володимира Симиренка (далі – заходи), що додаються.

2. Виконавчим комітетам Бучацької міської, Золотопотіцької селищної та сільських рад району:

1) розробити заходи з підготовки та відзначення 120-річчя від дня народження Володимира Симиренка та забезпечити організацію їх виконання;

2) про стан реалізації заходів інформувати  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  до 20 листопада  2012 року.

3. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики районної державної адміністрації  редакції газети “Нова Доба” забезпечити широке висвітлення заходів з підготовки та відзначення в районі 120-річчя від дня народження Володимира Симиренка.

4. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації забезпечити координацію роботи і узагальнення матеріалів та про стан виконання цього розпорядження інформувати районну  державну адміністрацію та головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації до 1 грудня 2012 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Щербатого Є. В.

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                    В.М.САВКА

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема