Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№171 від 07.03.2012 року Про відзначення в районі 198 –ї річниці від дня народження Т.Г.ШевченкаБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

від"____"   _________ 2012 року             м. Бучач                            № _____

 

 

 Про відзначення в районі

198 –ї  річниці від дня народження

Т.Г.Шевченка

 

            На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 5 березня 2012 року №151-од «Про відзначення в області 198 – річниці від дня народження Т.Г.Шевченка» та враховуючи велике історичне значення постаті Т.Г.Шевченка для українського народу, його спадщини для зміцнення суспільної злагоди, формування в громадян національної свідомості, а також пропозиції громадських організацій, політичних партій:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в районі 198-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка у складі згідно з додатком .

            2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення в районі 198 - річниці від дня народження Т.Г.Шевченка (далі заходи).

            3. Виконкомам міської, селищної, сільських рад району, редакціям радіомовлення та газети «Нова доба»:

  3.1 Забезпечити організацію заходів з підготовки та відзначення в населених пунктах району 198 –ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

  3.2.Широко висвітлювати хід підготовки та відзначення в населених пунктах району 198 –ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

  3.3. Виконавцям про проведену роботу інформувати сектор зв’язків з громадськими  організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації до 16 березня 2012 року.

            4. Сектору зв’язків з громадськими  організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації забезпечити координацію роботи та узагальнення матеріалів та про стан виконання цього розпорядження інформувати райдержадміністрацію  до 28 березня 2012 року.

            6. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 4 березня 2011 року № 112 "Про відзначення в районі 197-ї річниці  дня народження Т.Г.Шевченка".

 

 

            7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Є.В.Щербатого.

 

  Голова районної державної

                             адміністрації                                                                     В.М.САВКА   
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема