Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№168 від 06.03.2012 року Про підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2012 році


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

 

Про підготовку до проведення зовнішнього

незалежного оцінювання навчальних

досягнень осіб, які виявили бажання вступати

до вищих навчальних закладів України в 2012 році

 

Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 926 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1095 «Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти» (із змінами), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 лютого 2012 р. № 96-од та з метою якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2012 році

ЗОБОВЯЗУЮ:

1. Відділу освіти районної державної адміністрації:

1.1. Створити належні умови для проведення у травні-червні 2012 року зовнішнього незалежного оцінювання  навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів.

1.2. До 01 березня 2012 року сформувати мережу пунктів тестування і забезпечити згідно з вимогами всі необхідні умови для їх роботи.

2. Районному методичному кабінету відділу освіти:

2.1. Організувати проведення роз’яснювальної роботи в педагогічних колективах, серед учнів, батьківської громадськості та через засоби масової інформації щодо порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та особливостей вступу до вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації в 2012 році.

2.2. Провести до 10 травня 2012 року навчання педагогічних працівників щодо виконання визначених їм обов’язків на пунктах тестування.

3. Створити умови громадським спостерігачам для здійснення громадського контролю за ходом проведення зовнішнього незалежного оцінювання та широкого й об’єктивного інформування населення про його перебіг.

4. Забезпечити координацію і узагальнення проведеної роботи та про стан виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 10 серпня 2012 року.    

5. Рекомендувати РВ УМВС України в Тернопільській області забезпечити виконання на усіх етапах зовнішнього незалежного оцінювання попередження зловживань і порушень порядку проведення тестування.

6. Відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації, центральній комунальній районній лікарні відповідно до визначених термінів проведення зовнішнього незалежного оцінювання організувати чергування медичних працівників на пунктах тестування.

7. Сектору зв’язків з громадськістю, організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики забезпечити висвітлення ходу підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в засобах масової інформації.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  згідно з розподілом обов’язків.      

 

Голова районної

державної адміністрації                                               В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема