Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№166 від 06.03.2012 року Про роботу підприємств оптової та роздрібної торгівлі


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від   ____  _____________ 2012 року       м.  Бучач                                    № ___________

 

 

 

Про роботу підприємств оптової

та роздрібної торгівлі

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 лютого 2012 року  № 100-од  “Про роботу підприємств оптової та роздрібної торгівлі”, з метою наведення порядку на споживчому ринку району, попередження реалізації неякісних та фальсифікованих товарів, забезпечення реалізації продукції місцевих товаровиробників та надходжень бюджетних платежів:

1. Бучацькій міжрайонній державній податковій інспекції, вжити заходів щодо :

             1.1.Виявлення та залучення до оподаткування фізичних осіб, які займаються підприємницькою діяльністю без державної реєстрації;

            1.2.Упорядкування торгівлі підакцизними товарами: алкогольними та тютюновими виробами, забезпечення реалізації товарів місцевих товаровиробників (в тому числі горілчаних виробів);

            1.3.Розширення торгової мережі відповідно до нормативу забезпеченості торговельними площами, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 02.09..2008 № 409 «Про затвердження Нормативів забезпеченості населення торговельною площею у магазинах та Порядку застосування нормативів забезпеченості населення торговельною площею у магазинах».

            2. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, Бучацькій МДПІ забезпечити виконання заходів з детінізації ринку праці на споживчому ринку району.

            3. Управлінню економіки і розвитку інфраструктури районної державної адміністрації управлінню ветеринарної медицини в Бучацькому районі, ДЗ Бучацькій районній санепідемстанції, начальнику Бучацького РВ УМВС України в Тернопільській області, управлінню Держкомзему  в Бучацькому районі запобігати проявам корупції та розвивати добросовісну конкуренцію на споживчому ринку району.

            4.Виконавцям цього розпорядження інформувати районну державну адміністрацію  про хід його реалізації щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітнім періодом.

            5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  заступника голови районної державної адміністрації  Краснощокого О.О.

 

 Голова районної державної

             адміністрації                                                                  В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема