Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№157 від 29.02.2012 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власність


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

 

 

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

 

        Розглянувши заяву жительки с. Рукомиш Хавар Ярослави Іванівни  про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства на території Заривинецької сільської ради (за межами населеного пункту), рішення Заривинецької сільської ради від 21 квітня 2000 року № 55 «Про надання земельних ділянок у постійне користування для ведення особистого підсобного господарства громадянам та зменшення земельних ділянок згідно поданих заяв громадян», керуючись Земельним кодексом України ст. 17,33,81,116,118,121,126, перехідні положення п.12), ст.21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

         1.Передати гр. Хавар Ярославі Іванівні у власність земельну  ділянку площею 0,1910га для ведення особистого селянського господарства  на території Заривинецької сільської ради (за межами населеного пункту  ).

  2.Громадянці оформити державний  акт   на  право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст.91 Земельного кодексу України.

 3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                   Щербатий Є.В.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема