Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№131 від 20.02.2012 року Про проект районної програми створення містобудівного кадастру та його ведення на 2012-2016 роки 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 
 
Про проект районної програми 
створення містобудівного кадастру
та його ведення  на  2012-2016 роки 

 

              Відповідно  до ст. 22 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №559 „Про містобудівний кадастр”, розпорядження голови обласної державної від 8.09.2011 року №702 „Про забезпечення реалізації Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”, розпорядження голови районної державної адміністрації від 30.12.2011 року №889 „Про утворення служби містобудівного кадастру”, з метою  створення містобудівного кадастру місцевого рівня як частини геоінформаційної системи та його ведення  з урахуванням даних державного земельного кадастру :

 

              1. Схвалити проект районної програми  створення містобудівного кадастру та його ведення на   2012-2016 роки (далі – проект Програми), що додається.

            2. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  районної державної адміністрації подати проект Програми на розгляд сесії районної ради відповідно до вимог регламенту Бучацької районної  ради.

            3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Краснощокого О.О.

 

 Перший заступник голови районної

       державної  адміністрації                                               Є.В.ЩЕРБАТИЙ                  
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема