Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№142 від 27.02.2012 року Про заходи щодо підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕPЖAВНA  AДМІНІСТPAЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ___  ___________________20___ року                       м. Бучач № _________________________

 

Про заходи щодо підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 561 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 лютого 2012 року №95-од «Про заходи щодо підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року», з метою забезпечення стійкого інноваційного розвитку природничо-математичної освіти області .та підвищення її якості:

1.         Затвердити заходи щодо підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року (далі – заходи), що додаються.

2.         Відділу освіти районної державної адміністрації, виконавчим комітетам місцевих рад:

1)          забезпечити виконання затверджених цим розпорядженням заходів у межах коштів, передбачених у місцевих бюджетах, а також за рахунок інших джерел;

2)          виконавцям даного розпорядження про проведену роботу інформувати відділ освіти районної державної адміністрації до 10 січня упродовж терміну реалізації заходів.

3.         Відділу освіти районної державної адміністрації забезпечити координацію роботи та узагальнення матеріалів щодо виконання заходів і про стан реалізації розпорядження інформувати районну, обласну державну адміністрацію до 15 січня упродовж терміну його виконання;

4.         Контроль    за    виконанням     цього    розпорядження    доручити заступникові голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                                                      Є.В. ЩЕРБАТИЙ
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема