Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Протокол №4 засідання Громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації


Протокол № 4

засідання Громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації

 

м. Бучач                                                                        від  20 грудень 2018 року

 

Присутні: 

члени Громадської ради в кількості  9 осіб (список додається).

Відсутні:  

члени Громадської ради в кількості 8 осіб: Витягловський А.М., Кошик Й.М.,   Кобіта Б.Б., Крамарчук П.П., Пізнюк Г.М., Помазанська Л.Й., Сеник В.В., Шеремета Г.Я.

Запрошені:

Бейко Богдан Богданович – перший заступник голови районної державної адміністрації;

Юсипів Роман Васильович  – заступник керівника Теребовлянської місцевої прокуратури;

Представники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

      

Порядок денний:

 

1. Про виконання рішення громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації від 13 вересня 2018 року щодо правильності та законності рішення чотирнадцятої сесії сьомого скликання Бучацької міської ради від 09.02.2017 року №713 «Про надання дозволу Трофимуку О.П. на викуп земельної  ділянки в місті Бучач по вул. Л.Українки, 1Д».

       2. Про оздоровлення дітей влітку 2018 року.   

3. Про стан ринку праці в Бучацькому районі. 

4. Про підсумки роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктур в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та завдання з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років.

5. Про затвердження плану роботи громадської ради при Бучацькій РДА на І квартал 2019 року.

 

1. Слухали: Про виконання рішення громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації від 13 вересня 2018 року щодо правильності та законності рішення чотирнадцятої сесії сьомого скликання Бучацької міської ради від 09.02.2017 року №713 «Про надання дозволу Трофимуку О.П. на викуп земельної  ділянки в місті Бучач по вул. Л.Українки, 1Д».

Виступив: заступник керівника Теребовлянської місцевої прокуратури Роман Юсипів, який доповів про виконання рішення громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації від 13 вересня 2018 року щодо правильності та законності рішення чотирнадцятої сесії сьомого скликання Бучацької міської ради від 09.02.2017 року №713 «Про надання дозволу Трофимуку О.П. на викуп земельної  ділянки в місті Бучач по вул. Л.Українки, 1Д».   

За словами доповідача, звернення, яке поступило від Громадської ради було переадресовано також начальнику Бучацького відділення поліції Теребовлянського ВП ГУНП в Тернопільській області, оскільки вважалось, що дане звернення в окремих частинах стосується і їх. В частині представництва прокуратурою було проведено перевірку, яка на сьогоднішній день повністю не завершена.

 

ВИРІШЕНО:

 

1. Інформацію доповідача про виконання рішення громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації від 13 вересня 2018 року щодо правильності та законності рішення чотирнадцятої сесії сьомого скликання Бучацької міської ради від 09.02.2017 року №713 «Про надання дозволу Трофимуку О.П. на викуп земельної  ділянки в місті Бучач по вул. Л.Українки, 1Д» взяти до відома.

2. Питання про виконання рішення громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації від 13 вересня 2018 року щодо правильності та законності рішення чотирнадцятої сесії сьомого скликання Бучацької міської ради від 09.02.2017 року №713 «Про надання дозволу Трофимуку О.П. на викуп земельної  ділянки в місті Бучач по вул. Л.Українки, 1Д» заслухати у І кварталі 2019 року.

 

Голосували: «За» – 9 «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

2. Слухали: Про оздоровлення дітей влітку 2018 року.

 

Виступила: завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Пискливець, яка доповіла про оздоровлення дітей влітку 2018 року.

В ході доповіді Оксана Пискливець зазначила, що на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій виділено та використано 258 000 грн. Від початку оздоровчого періоду сектором сім'ї, молоді та спорту, відділом освіти, центром соціальних служб для  сім'ї, дітей та молоді, закладами охорони здоров’я, ОТГ всього оздоровлено 618 дітей. З них 109 дітей  відпочивали у обласних дитячих таборах, 17 – у ДП УДЦ «Молода гвардія», 19 д. – у ДП МДЦ «Артек».  (довідка додається).

 Виступив: голова громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації Олег Нищій – цікавився чи Бучацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області виділяє кошти на оздоровлення дітей.

 Виступив: Григорій Ільчик – громадська організація «Громада рибалок Бучаччини», цікавився чому ДП ОК «Лісовий» приймає дітей з інших областей, а П ДОЗ «Лісовий дзвіночок» тільки з району.

ВИРІШЕНО:

1. Інформацію доповідача про оздоровлення дітей влітку 2018 року взяти до відома.

 

Голосували: «За» – 9 «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

3. Слухали: Про стан ринку праці в Бучацькому районі.

 

     Виступила: Заступник Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Любов Мерв’як, яка доповіла про стан ринку праці в Бучацькому районі.  

За її словами за 11 місяців 2018 року послугами Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості скористалися 3045 осіб (у січні –листопаді 2017 року – 3078 осіб), з них мали статус безробітного – 1509 осіб (у січні-листопаді 2017 року – 1511 осіб). Станом на 1 грудня 2018 року статус безробітного мали 432 особи, актуальними були 31 вакансія  (довідка додаються).

Виступив: голова громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації Олег Нищій – цікавився чи збільшилося у центрі зайнятості осіб,  після того як почали призначати субсидії.

Виступив: Григорій Ільчик – громадська організація «Громада рибалок Бучаччини», цікавився яка, як і скільки виплачується допомога по безробіттю.

Виступив: Ігор Павликівський Бучацький районний фізкультурно-оздоровчий Клуб «Колос», просив роз’яснити скільки потрібно працювати офіційно на роботі, щоб стати на облік у центр зайнятості.

 

ВИРІШЕНО:

1. Інформацію доповідача про стан ринку праці в Бучацькому районі взяти до відома.

 

Голосували: «За» – 9 «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

4. Слухали: Про підсумки роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктур в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та завдання з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років.

     Виступив: начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації Іван Лесюк, який доповів про підсумки роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктур в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та завдання з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років.

 За словами доповідача протягом всього опалювального сезону 2017/2018 років не було допущено аварійних ситуацій, які б привели до зупинки опалювальних систем. Вся опалювальна система об’єктів господарського комплексу та соціальної інфраструктури  працювала злагоджено та безаварійно, проблемних питань не виникало.  Відповідно до затверджених заходів з підготовки господарського комплексу та соціальної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років передбачено   провести комплексну підготовку 137 багатоквартирних житлових будинків, всі дошкільні та навчальні заклади, заклади медицини та культури.   (довідка додаються).

Виступив: голова громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації Олег Нищій – цікавився, чи Бучацьке управління з експлуатації газового господарства має дозвіл на проведення земляних робіт для ремонту підземного газопроводу середнього тиску.   

 

ВИРІШЕНО:

1. Інформацію доповідача про підсумки роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктур в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та завдання з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років взяти до відома.

2. Рекомендувати голові Бучацької міської ради:

1) Забезпечити необхідною кількістю піщано-соляної суміші на небезпечних (підйомних) ділянках доріг по місту Бучач.  

2) Ліквідовувати наслідки ремонтних  робіт дорожнього покриття на ділянках дороги, де Бучацьке управління з експлуатації газового господарства проводить земляні роботи для ремонту підземного газопроводу середнього тиску (ліквідація витоку газу).  

 

Голосували: «За» – 9 «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

5. Слухали: Про затвердження плану роботи громадської ради при Бучацькій РДА на І квартал 2019 року.

     Виступив: голова громадської ради при Бучацькій РДА Олег Нищій, який запропонував вносити пропозиції щодо плану роботи громадської ради при Бучацькій РДА на І квартал 2019 року.

До обговорення даного питання долучилися члени громадської ради, які внесли свої пропозиції.    

 

ВИРІШЕНО:

1. Затвердити план роботи громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації на І квартал 2019 року. (план роботи додається)

 

Голосували: «За» – 9 «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

 

Голова Громадської ради                                                О.Б. НИЩІЙ

 

Секретар                                                                             Г.І. ЯВОРСЬКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема