Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№125 від 17.02.2012 року Про видачу дубліката державного акту на право власності на земельну ділянкуБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

Про видачу дубліката державного

акту на право власності

на земельну ділянку

 

                Розглянувши заяву жительки с.Ріпинці Івасишин Ганни Миколаївни, щодо видачі дубліката державного акта взамін втраченого на ім`я  Івасишин Ганна Миколаївна серія ЯГ №023407 виданий    30.05.2006року , беручи до уваги оголошення в газеті “Нова доба”             № 50(8411) від 10.12.2010р керуючись с. 125, 126, Земельного кодексу України, перехідними положеннями п.12, Законом України „ Про місцеві адміністрації ”:

    

             1. Визнати  державний акт  на право  власності на земельну ділянку серія    ЯГ № 023407 від  30.05.2010р на ім`я  Івасишин Ганну Миколаївну  на території Ріпинецької сільської ради,  таким що втратив чинність.

              

             2. Видати дублікат  державного   акта   на право власності на земельну ділянку  на ім`я  Івасишин Ганну Миколаївну   взамін втраченого .

   

              3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника  голови  районної  держадміністрації  Є.В.Щербатого.

 

 

  Голова районної

державної адміністрації                                                   В.М. Савка
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема