Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№122 від 17.02.2012 року Про надання дозволу на виготовлення державного акта на право власності на земельну частку(пай)БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

Про надання дозволу на виготовлення державного акта

на право власності на земельну частку(пай)

Розглянувши заяви жителів: м.Бучач Лесів С.П., с.Малі Заліщики Лугової М.І., с.Сороки Куздровської М.Г., про надання дозволу на виготовлення державного акту на право власності на земельну частку(пай) без визначення меж в натурі,  керуючись  ст. 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації, ст. 17,     п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, згідно Проекту поділу земельних ділянок (масивів) на земельні частки (паї) власникам сертифікатів на земельну частку (пай):                   с.с. «Жизномир» на території Жизномирської с.р., с.с. «Малі Заліщики» на території Перемістянської с.р., ВАТ «Бучацькі Гаї» на території Бучацької міської ради. 

 1.Дати дозвіл на виготовлення Державного акта на право власності на земельну ділянку (за умови виконання пункту 2 цього розпорядження) у зв’язку із успадкуванням права на земельну частку (пай) у власність для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва   громадянину:

    За рахунок земель   колишньої с.с. « Жизномир»

жительці м.Бучач Лесів Світлані Петрівні - (2,1147 га-рілля ) сертифікат серії ТР № 0313164.

    За рахунок земель   колишньої с.с. « Малі Заліщики»

жительці с.Малі Заліщики Лугові Марії Іванівні - ( 1,9047 га – рілля ) сертифікат серії  ТР № 0311586.

    За рахунок земель   колишнього ВАТ «Бучацькі Гаї»  

жительці с.Сороки Куздровській Марії Григорівні – (2,5989 га-рілля №22)  сертифікат серії № ТР № 0266652.

                 2. Зобов`язати   громадян   при отриманні Державного акта на право власності на земельну ділянку  сертифікат на право на земельну частку (пай) повернути  в районну державну адміністрацію.

                 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації    Щербатого Є. В.

  Голова районної

державної  адміністрації                                                 В.М.Савка.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема