Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№120 від 16.02.2012 року Про надання дозволу на виготовлення державного акта на право власності на земельну частку(пай)БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

Про надання дозволу на виготовлення державного акта

на право власності на земельну частку(пай)

 

Розглянувши заяви жителів:с.Білявинці Мариняк М.В.,с.Язловець Савки В.П.,с.Миколаївка Грущак М.О. про надання дозволу на виготовлення державного акту на право власності на земельну частку(пай) без визначення меж в натурі,  керуючись  ст. 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації, ст. 17,     п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, згідно Проекту поділу земельних ділянок (масивів) на земельні частки (паї) власникам сертифікатів на земельну частку (пай):                   с.с. «Колос» на території Миколаївської с.р., к-п «Вільховець» на території Язловецької с.р., с.с. « Україна» на території Старопетликівської с.р. 

 1.Дати дозвіл на виготовлення Державного акта на право власності на земельну ділянку (за умови виконання пункту 2 цього розпорядження) у зв’язку із успадкуванням права на земельну частку (пай) у власність для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва   громадянину:

    За рахунок земель   колишньої с.с. « Україна»

жительці с.Білявинці Мариняк Марії Василівні - (2,2381 га-рілля,№35) сертифікат серії ТР № 0112592.

    За рахунок земель   колишньої с.с. « Колос»

жительці с.Миколаївка Грущак Марії Олексіївні - ( 0,7964 га – рілля №350 ) сертифікат серії № 0313398.

    За рахунок земель   колишнього к-пу «Вільховець»  

жителю с.Язловець Савці Володимиру Павловичу – (2,3531 га-рілля №166)  сертифікат серії № ТР № 0321202.

                 2. Зобов`язати   громадян   при отриманні Державного акта на право власності на земельну ділянку  сертифікат на право на земельну частку (пай) повернути  в районну державну адміністрацію.

                 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації    Щербатого Є. В.

 

  Голова районної

державної  адміністрації                                                 В.М.Савка.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема