Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№119 від 16.02.2012 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

 

        Розглянувши заяву жителя с.Набережне Стрільчук Василя Петровича   про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів , що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства на території Космиринської  сільської ради (за межами населеного пункту), рішення Космиринської від 29 вересня 2000 року № 52 «Про відміну рішення сесії  сільської ради №40 від 29.03.2000 року пункту 3 « Про виділення земельних ділянок для працівників соціальної сфери», рішення № 86 від 27 листопада 2011 року «Про погодження у безоплатну передачу у власність земельних ділянок», керуючись Земельним кодексом України ст. 17,33,81,116,118,121,126, перехідні положення п.12), ст.21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

            1.Передати гр. Стрільчук Василю Петровичу безоплатно у власність земельні  ділянки загальною площею 0,6593га ( 0,4023 га + 0,2573 га)  для ведення особистого селянського господарства  на території Космиринської сільської ради (за межами населеного пункту  ).

  2.Громадянину оформити державний  акт   на  право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст.91 Земельного кодексу України.

 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації       Щербатого Є.В.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                        В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема