Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№117 від 16.02.2012 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

                  

Р.П.Пірус

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

        Розглянувши заяву жителя м.Бучач Пастушак Маркіяна Михайловича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів , що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства на території Трибухівської сільської ради (за межами населеного пункту), рішення Трибухівської сільської ради від 27 грудня  1999 року № 105 «Про безоплатну передачу у приватну власність земельних ділянок», рішення № 237 від 17 січня 2012 року «Про погодження внесення змін в рішення сесії Трибухівської сільської ради внаслідок проведеної інвентаризації земельної ділянки»,керуючись Земельним кодексом України ст. 17,33,81,116,118,121,126, перехідні положення п.12), ст.21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

 

            1.Передати гр. Пастушак Маркіяну Михайловичу безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,1927 га  для ведення особистого селянського господарства на території Трибухівської сільської ради (за межами населеного пункту  ).

  2.Громадянину оформити державний  акт   на  право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст.91 Земельного кодексу України.

 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації       Щербатого Є.В.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                        В.М.САВКА

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема