Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№116 від 16.02.2012 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

                  

Р.П.Пірус

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

        Розглянувши заяву жителяс.Старі Петликівці Юристого Михайла Васильовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів , що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства на території Старопетликівської сільської ради (за межами населеного пункту), рішення Старопетликівської сільської ради від 08 травня 1996 року «Розляд заяв на виділення землі громадянам населених пунктів сільської ради», рішення № 218 від 25 січня 2009 року «Про погодження дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку за межами населеного пункту», керуючиь Земельним кодексом України ст. 17,33,81,116,118,121,126, перехідні положення п.12), ст.21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

 

            1.Передати гр. Юристому Михайлу Васильовичу безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,4235га  для ведення особистого селянського господарства на території Старопетликівської сільської ради (за межами населеного пункту  ).

  2.Громадянину оформити державний  акт   на  право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст.91 Земельного кодексу України.

 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації       Щербатого Є.В.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                        В.М.САВКА

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема