Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№115 від 16.02.2012 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

                  

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

        Розглянувши заяву жительки с.Пилява Дзьоби Оксани Володимирівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів , що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства на території Пилявської сільської ради (за межами населеного пункту), рішення Пилявської сільської ради від 13 грудня 2000 року № 71 «Про надання земельних ділянок для ведення особистого підсобного господарства громадянам, які включені в списки осіб соціальної сфери», рішення №56 від 15 травня 2000року «Про розгляд заяв громадян»,рішення №25 від 16 січня 2011року «Про погодження дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку за межами населеного пункту», керуючиь Земельним кодексом України                                          (ст. 17,33,81,116,118,121,126, перехідні положення п.12), ст.21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

            1.Передати гр. Дзьобі Оксані Володимирівні безоплатно у власність земельні ділянки загальною площею 0,3206 га (0,1606га+0,1600га) для ведення особистого селянського господарства на території Пилявської сільської ради (за межами населеного пункту  ).

  2.Громадянці оформити державний  акт   на  право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст.91 Земельного кодексу України.

 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації       Щербатого Є.В.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                        В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема