Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№106 від 16.02.2012 року Про організацію та участь Бучацького району у ІV Західноукраїнській туристичній виставці - фестивалі в м.Тернопіль


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ____ _____________201 року                               м. Бучач                        №_________

 

 Про організацію та участь

 Бучацького району у

 ІV Західноукраїнській  туристичній

 виставці - фестивалі в м.Тернопіль

 

            На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від             30 січня 2012 року №54-од «Про організацію та проведення                              ІV Західноукраїнської  туристичної виставки-фестивалю в м.Тернопіль», відповідно  до Програми розвитку туризму в Тернопільській області на 2009-2012 роки, затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради від 17 червня 2009 року №607,  з метою презентації туристичного потенціалу та розвитку туристичної інфраструктури:

            1. Утворити  робочу групу з підготовки та проведення                              ІV Західноукраїнської туристичної виставки-фестивалю в м.Тернопіль та забезпечити виконання заходів у зазначені терміни.

            2. Робочій групі забезпечити виконання заходів та участь району у         ІV Західноукраїнської туристичної виставки-фестивалю в м.Тернопіль          17-20 травня 2012 року.

            3. Відділу культури і туризму райдержадміністрації забезпечити координацію роботи з організації та участі у ІV Західноукраїнській туристичній виставці-фестивалі в м.Тернопіль та інформувати управління з питань туризму обласної державної адміністрації до 1 червня 2012 року.

            4. Визнати таким , що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 квітня 2011 року № 194 " Про організацію та проведення ІІІ Західноукраїнської  туристичної виставки- фестивалю в м.Тернопіль».

            5. Контроль за виконанням розпорядження доручити першому заступнику голови райдержадміністрації Є.В.Щербатому.

 

                 Голова районної державної

                             адміністрації                                                                 В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема