Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№97 від 10.02.2012 року Про відзначення в районі 23-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан


 

 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ____ _____________2012 року                      м. Бучач     №_________

 

                  

 Про відзначення в районі 23-ї річниці

 виведення військ колишнього СРСР

 із Республіки Афганістан

 

Відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2004 року                  № 180/2004 “Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав”, листа Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України            від 19 лютого 2012 року № 179, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 3 лютого 2012 року 372-од та з метою належної підготовки  відзначення 23-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан, патріотичного виховання підростаючого покоління:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в районі 23-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан у складі згідно з додатком.

2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення в районі 23-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан (далі – заходи), що додаються.

3. Виконавчим комітетам місцевих рад:

  1)  розробити заходи з підготовки та відзначення в населених пунктах району 23-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та забезпечити організацію їх виконання;

  2) про стан реалізації заходів інформувати сектор зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації до 20 лютого 2012 року.

4. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, редакціям газети “Нова доба” та радіомовлення забезпечити широке висвітлення заходів з підготовки та відзначення в районі 23-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан.

5. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації забезпечити координацію роботи та узагальнення матеріалів і про стан виконання цього розпорядження інформувати районну та обласну державні адміністрації до 1 березня 2012 року.

 

6. Контроль за виконанням розпорядження доручити першому заступнику голови райдержадміністрації  Є.В.Щербатому.

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                             В.М.САВКА     
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема