Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Протокол №2 засідання Громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації


Протокол № 2

засідання Громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації

 

м. Бучач                                                                        від  22 червня 2018 року

 

Присутні: 

члени Громадської ради в кількості  11 осіб (список додається).

Відсутні:  

члени Громадської ради в кількості 6 осіб: Витягловський А.М., Ільчик Г.В.,  Кобіта Б.Б., Кінзерський З.С., Пізнюк Г.М., Шеремета Г. Я.

Запрошені:

Бебих Віталій Валерійович – голова районної державної адміністрації;

Щиголь Олег Олексійович – головний лікар Бучацької центральної комунальної районної лікарні;

Курцеба Лукян Миронович – заступник головного лікаря Центру первинно медико-санітарної допомоги;

Ковалко Андрій Михайлович – начальник відділу культури, національностей, релігій і туризму райдержадміністрації;

Остап’як Марія Іванівна -  в.о. директора Бучацького районного будинку культури;

Шалай Ольга Василівна -  провідний спеціаліст Бучацького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного Управління юстиції в Тернопільській області.

     

Порядок денний:

 

1. Про перенесення Бучацького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного Управління юстиції в Тернопільській області у районний будинок культури.

2. Про стан надання медичних послуг населенню у районі.  

 

1. Слухали: Про перенесення Бучацького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного Управління юстиції в Тернопільській області у районний будинок культури.

Виступив: голова Громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації Олег Нищій, який запропонував по даному питанню заслухати працівників культури та Бучацького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного Управління юстиції в Тернопільській області.

 Виступила: в.о. директора Бучацького районного будинку культури Марія Остап’як, яка повідомила, що у зв’язку із великою кількістю гуртків вільних кімнат на даний час немає.

Виступив: представник громадської організації «Бучач –АРТ» Віктор Гребеньовський, який більш детально зупинився на ситуації щодо вільних кімнат у РБК.

Виступила: провідний спеціаліст Бучацького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного Управління юстиції в Тернопільській області Ольга Шалай, яка повідомила, що згідно законодавства за межі відділу виносити акти записів не можна. Запропонувала або перенести відділ повністю в РБК або залишитися на місці.

Виступив: голова райдержадміністрації Віталій Бебих – запропонував вивчити питання щодо перенесення  Бучацького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГУ юстиції в Тернопільській області у районний кінотеатр.   

Вирішено:

1. Інформацію доповідачів про перенесення Бучацького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного Управління юстиції в Тернопільській області у районний будинок культури взяти до відома.

2. Рекомендувати відділу культури, національностей, релігій і туризму  районної державної адміністрації:

1) створити робочу групу за участю делегованих представників Громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації щодо вивчення питання про доцільність перенесення Бучацького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного Управління юстиції в Тернопільській області у районний будинок культури;

2) включити у склад робочої групи представників громадської ради при Бучацькій райдержадміністрації, а саме: Гребеньовського Віктора Мирославовича - громадська організація «Бучач- АРТ»; Крамарчука Петра Петровича - громадська  організація «Бучацька  районна федерація футболу»; Нищія Олега Богдановича - громадська організація «Підприємці та роботодавці Бучаччини»; Помазанську Любов Йосипівну - Тернопільська обласна громадська організація «Підприємці Тернопілля»; Слідзявську Лесю Михайлівну - юрисконсульт апарату Бучацької районної державної адміністрації.                                                                                                                                         

 

Голосували: «За» – 11 «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

2. Слухали: Про стан надання медичних послуг населенню у районі.

 

Виступили:  Головний лікар Бучацької центральної районної лікарні Олег Щиголь та заступник головного лікаря Бучацького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Лукян Курцеба, які доповіли  про стан надання медичних послуг населенню в районі.

За словами доповідачів в медичних закладах району медичні послуги надають 162 лікарі та 412 середніх медичних працівників. З метою покращення якості надання медичних послуг впродовж 2017-2018 років Бучацькою ЦКРЛ за сприяння народного депутата України М.Люшняка, голів РДА та районної ради придбано медичне обладнання на суму 1,5 млн. грн.  В районі другий рік діє Урядова програмам «Доступні ліки», в рамках якої пацієнти безвідмовно забезпеченні рецептами на основі групи препаратів для лікування поширених хронічних захворювань. Протягом 2017 року, за договорами із 20 аптечними закладами району відшкодування здійснене  більш як за 19 тис. рецептами (19203 рецепти) на суму 764,6 тис. грн. Станом на 15.06.2018 року відшкодування здійснене на суму 743,8 тис. грн. З квітня 2018 року на виконання законодавства України стосовно нових механізмів фінансування галузі розпочате укладання декларацій між пацієнтом і лікарями, котрі надають первинну медичну допомогу. Станом на 15.06.2018 року укладено 5200 декларацій. (довідки додаються).

Виступив: голова Громадської ради Олег Нищій – поцікавився державною стоматологічною поліклінікою та жіночою консультацією.

Виступив: Ігор Павликівський – цікавився поетапною процедурою щодо укладання декларацій між пацієнтом і лікарем.

 Виступила: Любов Помазанська  – цікавилася платними послугами та благодійними внесками у медзакладах.   

        

ВИРІШЕНО:

 

1. Інформацію головного лікаря Бучацької ЦКРЛ та заступника головного лікаря Бучацького районного центру первинної медико-санітарної допомоги про стан надання медичних послуг населенню у районі взяти до відома.

2. Рекомендувати районній державній адміністрації:

1) з метою покращення надання медичних послуг населенню та наповнення місцевих бюджетів звернутися до керівників сільськогосподарських підприємств щодо перегляду договорів в частині збільшення  податку за використання земельних ділянок;

2)  звернутися до керівників сільськогосподарських підприємств щодо надання фінансової допомоги на закупку медичного обладнання через благодійний фонд Бучацької ЦКРЛ.

 

Голосували: «За» – 11 «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

 

Головуючий                                                                       О.Б. НИЩІЙ

 

Секретар                                                                             Г.І. ЯВОРСЬКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема