Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№11 від 05.01.2012 року Про призначення Гринів І.М.


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2011 року       м. Бучач              №_____

 

 

 

 

Про призначення Гринів І.М.

 

 

Відповідно до ст. 19 та ст. 24 Закону України „Про державну службу”, ст. 32 КЗпП України, постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.1999р.  № 1374 «Про затвердження Порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій», наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 08.09.2010р. № 286 «Про порядок погодження кандидатур на призначення та звільнення з посади державного адміністратора» призначити :

 

1. Гринів Ірину Михайлівну  на посаду державного адміністратора райдержадміністрації 05 січня 2012 року в порядку переведення з посади головного спеціаліста відділу розвитку та інфраструктури, підприємництва та інвестицій управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, як таку, що пройшла стажування.

 

            Підстава:  заява Гринів І.М., погодження Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.12.2011р. № 3623-25/304-1, подання про погодження кандидатури на зайняття посади державного адміністратора Бучацької райдержадміністрації від 11.11.2011р. № 01-1531/01-20.

 

           2. Відповідно до ст.25 та ст.26 Закону України «Про державну службу», Положення про ранги державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 1996 року № 658:

- у відповідності до займаної посади присвоїти Гринів Ірині Михайлівні       13 (тринадцятий ) ранг державного службовця.

 

           3. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із внесесеними змінами та доповненнями), встановити Гринів Ірині Михайлівні  надбавку до посадового окладу за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи в розмірі до 50 відсотків до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та надбавки (винагороди) за вислугу років в межах наявних коштів на оплату праці.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                      В.М.САВКА

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема