Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Про стан ринку праці Бучацького району (на 1 травня 2018 року)


Упродовж  січня - квітня 2018 року послугами Бучацького районного центру зайнятості скористались 1369 осіб ,   з них мали статус безробітного – 919 осіб.   
На 1 травня 2018 року  статус безробітного мали 555 осіб , з них   58,4 % склали жінки, 24,3 % - молодь віком до 35 років, 49,0 %- належали до осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, 76,1 %  зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.
Допомогу по безробіттю за станом на 01.05.2018 року отримували 458 безробітних (78,3% від загальної чисельності осіб). Середній розмір допомоги по безробіттю станом на 1 травня 2018 року становить 2130,9  грн.
За фаховим рівнем серед безробітних осіб, які користувались послугами районного центру зайнятості  51,5 % склали особи, які займали робітничі місця, 26,5 %-  службовці, 22,0 %- особи без професії, або такі, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки.
За сприянням Бучацького  районного центру зайнятості у січні - квітні  2018 року  працевлаштовано    507 осіб , у тому числі 162 особи зі статусом безробітного. 
З метою  забезпечення тимчасової зайнятості організовано та проведено громадські роботи для 24 осіб з числа безробітних. При залученні до громадських робіт зареєстрованих безробітних фінансування таких робіт здійснювалося за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та коштів міської ради.   За рахунок коштів роботодавців проводилися інші роботи тимчасового характеру. В таких роботах взяли участь 104особи.
Одним із пріоритетних напрямків діяльності районного центру зайнятості є стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом виплати щомісячної компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітних. Надано  компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування 9 роботодавцям  за працевлаштування 9 осіб з числа безробітних на новостворені робочі місця.
З метою підвищення конкурентоспроможності  громадян на ринку праці 16 осіб  з числа безробітних проходили підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями актуальними на ринку праці під конкретні замовлення роботодавців. 9 осіб закінчили навчання та станом на  1 травня 2018 року 9 осіб   працевлаштовані.
Впродовж   січня - квітня  2018 року 162 роботодавці  району  поінформували центр зайнятості про наявність 610  вакансій .  Середній розмір заробітної плати у поданих вакансіях  склав 3876,7 грн.
Станом на 1 травня  2018 року актуальними були 99 вакансії. На одне вільне робоче місце   претендувало 6 безробітних громадян.
З проблемних питань на ринку праці району залишається сезонний характер  більшості видів робіт, що впливає на тривалість безробіття,  тінізація зайнятості, низька мотивація до праці через низький розмір оплати праці.
 
 Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема