Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№59 від 16.01.2012 року Про затвердження заходів на виконання обласної програми вшанування українців, постраждалих у XX столітті внаслідок окупаційних режимів, на 2012 рік в районіБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

         

 

Про затвердження заходів на виконання

обласної програми вшанування

українців, постраждалих у XX столітті

внаслідок окупаційних режимів,

на 2012 рік в районі

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації №1111 від 30 грудня 2011 року, з метою організації виконання обласної програми вшанування українців, постраждалих у XX столітті внаслідок окупаційних режимів, на 2011-2012 роки (далі – Програма),  затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради від 20 грудня 2011 року № 1298:

            1.Затвердити  заходи на виконання обласної Програми вшанування українців, постраждалих у XX столітті внаслідок окупаційних режимів, на 2012 рік в районі, що додаються. 

2. Виконавцям Програми про хід її реалізації інформувати сектор зв’язків з громадськими організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації до 20 листопада 2012 року.

3.Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації забезпечити координацію та узагальнення проведеної роботи і про хід виконання заходів Програми інформувати райдержадміністрацію та облдержадміністрацію до 10 грудня 2012 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити першому заступникові голови районної державної адміністрації Щербатому Є.В.

 

Голова районної державної

            адміністрації                                                                       В.М.САВКА

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема